Když introvert hledá brigádu.

26. června 2017 v 19:49 | Natt |  Thoughts
Zoufalost.
Úzkost.
Bezmoc.

Asi nějak takhle bych to shrnula do tří slov, která alespoň částečně dokáží popsat, jak se momentálně cítím. Bohužel nejde pouze o samotnou introverzi, ale ještě by se k tomu dala připočítat socální úzkost (z které se mi pomalu ale jistě daří nalézt cestu ven, ale stejně), což z hledání vhodné brigády dělá už něco naprosto nemožného.
Brigádu chci. Chci se finančně osamostatit, protože prostředky, které jsem měla doteď naškudlené začínají docházet a nechci v tomto ohledu brát peníze od rodičů, chci dělat něco užitečného a chci dokázát své rodině, že nejsem jenom budiž k ničemu a flákač. Jenže... Pracovat s lidmi je moje představa hororu. Neumím správně komunikovat a kdo by o někoho takového měl zájem? Nemám dostatek praxe, protože brigády, co jsem zatím měla v tomhle ohledu zrovna užitečné nebyly. Vhodné nabídky mi protékají skrze prsty a zůstávají tam pouze ty, které mě k smrti děsí.
Nevím jak dál. Jsem uvězněná v tomto zamotaném kruhu a jenom čekám, až najdu něco, co by mě z něj mohlo dostat. Jenže tohle něco je až příliš prchlavé a nespolehlivé a já vím, že takhle dlouho nebudu moci zůstat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 29. června 2017 v 17:09 | Reagovat

Jsem taky introvert a k mé současné brigádě mně dovedla v podstatě náhoda. Komunikovat moc neumím, tak proč nedělat servírku? Nikdy jsem to nedělala, ale i tak šéfová přistoupila na to, že mně zaučí. Minulý rok jsem sháněla brigádu, ale setkávala jsem s blbou komunikací ze strany zaměstnavatele, který ani nebyl schopný říct, jestli mně bere nebo ne, tak jsem půlku prázdnin seděla doma a čekala na telefonáty a další výmluvy... Upřímě, naučit se komunikovat s lidmi je hrozně důležitá a ačkoliv to může být ze začátku nepříjemné, bohužel nespadne jen tak do klína a nedá se to naučit ze dne na den. Navíc - je to jen brigáda na prázdniny, tam člověk není příliš dlouho. Zkusím to a když se mi to nebude líbit, vím, že takovou práci si shánět nebudu... I když je to velká neznámá, neboj se toho, nejde o život :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama