Hello July

1. července 2017 v 13:39 | Natt |  Thoughts
Jak se to stalo? Jak se stalo, že už je červenec? Připadá mi, že včera byl teprve duben! Každým rokem mi to vážně utíká čím dál rychleji a já si nejsem jistá, jestli se mi to líbí. Tedy vlastně jistá si jsem. Nelíbí se mi to. Dny mi protékají mezi prsty jako voda a já je nedokážu udržet v dlani dostatečně dlouho na to, abych si je mohla plnými doušky vychutnat. Takže to pak dopadá tak, že téměř každý den je fádní, stereotypní a splývá mi s předešlými dny. Vlastně takhle se s největší pravděpodobností stalo to, že mi to tak rychle uteklo.
Polovina roku v prdeli... A já se nemohu ubránit myšlence, že jsem za ten půl rok neudělala vůbec nic. Ale přeci si po hlubším přemýšlení pár věcí nemohu odepřít. Úspěšně jsem dodělala autoškolu a to hned na první pokus. Ukončila jsem také pomaturitní studium (i když to zas tak světěm hýbajícím není, bylo to totiž lážo plážo). A nedávno jsem byla hlavně konečně přijatá na vysokou školu. Nejdůležitější pro mě ale je, že jsem v jistých ohledech jako člověk vyrostla (výškově ovšem nikoliv, dammit). Chtěla jsem napsat, že jsem se změnila, ale tahle fráze se mi příčí a vhodnější by bylo napsat, že jsem rozkvetla. Jenže to zní ještě hůř, i když právě významově to sedí mnohem lépe. Právě proto mám raději angličtinu, vše jako kdyby znělo lépe. I haven't changed. I've just bloom. Troufnu si i řici, že se moje sociální úzkost zmírnila, na což jsem pyšná ze všeho nejvíc, protože mě dlouhá léta svazovala jako řetězy. Za tohle vděčím hlavně mé milované starší sestřičce, jejímu manželovi a mé nejlepší kamarádce. Stále tu jsou věci, které bych si přála, aby se staly, ale... Mám ještě další půlrok před sebou, no ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skládanka Skládanka | Web | 1. července 2017 v 13:49 | Reagovat

Mám stejný pocit, že vše běží strašně rychle (a subjektivně se mi také s tím, jak "stárnu", běh času tak nějak zrychluje). Ani to, že je půlrok za námi jsem si neuvědomila, děkuji za připomenutí toho, kolik toho chci letos stihnout, a ještě se mi to nepovedlo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama