Radost, která nikdy nezmizí.

11. ledna 2018 v 16:19 | Natt |  Thoughts
Jak, jak bych jenom mohla nevyužít 20% narozeninovou slevu v knihkupectví Dobrovský? Vážně, jak?
S úsměvem na tváři jsem tam šla pro jasný cíl. Na The Sun and Her Flowers od Rupi Kaur jsem už měla spadeno dlouho předtím, než co tato sbírka úžasné poezie vůbec vyšla. Těšila jsem se, až jí budu listovat a až jí přidám k předešlé sbírce Milk and Honey. Jenže bohužel, vyprodáno. Nicméně něco takového někoho jako mě nemůže zaskočit. Můj Book List přeci neobsahuje jenom jednu knížku. Jenže i mé ostatní plány ztroskotaly, čemuž jsem se ale nemohla divit, jelikož se jednalo hlavně o anglické knížky, které jsou k dostání leda tak přes objednání přes internet. Tak jsem se jednoduše zřekla jednoho dalšího plánu. Koupit si rovnou celou sadu knížek Harryho Pottera. A koupila jsem si pouze první díl, Kámen mudrců. S novou, překrásnou obálkou. A nakonec je dobře, že nevyšla žádná jiná knížka. Tohle je totiž kniha, která mě neomrzí nikdy. No vážně, celého Harryho Pottera mám přečteného dvakrát a vždy jsem si pro něj chodila do knihovny. Teď ho mám doma. A po třetí si přečtu hezky vlastního. A navíc... tento víkend je v knihkupectví Dobrovský další akce. Další 20% sleva pro členy klubu Knihy Dobrovský. Hádejte, jakoupak knížku si asi pořídím?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keiji Keiji | Web | 18. ledna 2018 v 21:54 | Reagovat

A mně víc zaulaj(a?) Rupi kaur. Prohlédla jsem si nějaké ukázky a moc se mi líbily! Netušila jsem, že takové věci se dají v angličtině koupit v běžném knihkupectví. Většinou jsem tam v anglických koutcích narazila... na Agathu Christie. A tak.
Harryho jsem nečetla. Stydím se. Teda četla, kousek, ale... úplně mi to nesedlo. Ale je pravda, že jsem se tomu příliš nesnažila dát šanci. Já se jednou napravím! Pro své oblíbené postavy, které tam kolikrát mají více momentů a řádků... :)

2 Natt Natt | Web | 20. ledna 2018 v 16:09 | Reagovat

[1]: Rupi je stále na mém seznamu a určitě si jí v brzké době plánuji koupit, protože její poezii vážně zbožňuji a rozhodně jí doporučuji! :)
Jeden od toho možná může čekat víc, než se mu dostane, nevím. Pro mě jsou ty knihy božské, hlavně v nich je tolik momentů, které v těch filmech vážně chybí, až mě to často drásá nervy! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama